ÖğrenciLerin BulusMa NokTası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Köpek Eğitim Ve Pansiyon Hizmetlerinde Bir Numara

Köpek Eğitim Ve Pansiyon Hizmetlerinde Bir Numara Empty Köpek Eğitim Ve Pansiyon Hizmetlerinde Bir Numara

Mesaj tarafından yasemincin3434 C.tesi Kas. 15, 2014 12:35 pm

Köpek eğitimi her zaman disiplin isteyen bir eğitimdir. Yanlış hayvan seçimleri ve yanlış eğitimle birlikte sevimli dostlarınız arasındaki iletişimi sağlıklı geçiremeye bilirsiniz. İşte tam da bu nokta da Can Paksoy liderliğinde hizmet verdiğimi kopek-egitimi.com olarak size birçok hizmet sunmaktayız.
Köpeğinize yaptığımız ücretsiz karakter testi ile eğitimin nasıl verileceği hakkında bilgiye sahip oluyoruz. Ardından itaat eğitimimiz başlamaktadır. Bu iki aşama da gerçekleşmektedir. Öncelikle temel itaat eğitimi sonrasında ise ileri itaat eğitimi ile birlikte şovlara katılabilirsiniz. En önemlisi ise beslediğiniz hayvanınız ile güçlü ve sağlam bir iletişiminiz gerçekleşmiş olur. Tuvalet eğitimi, koruma eğitimi gibi hizmetlerimizi de vermekteyiz. Köpek pansiyonu ile iş gezilerinde, tatil yolculuklarında gözünüz arkada kalmadan emanet edeceğiniz yerlerin başında gelmekteyiz.
Köpeğiniz evde nasıl bir hayat yaşıyorsa, o konuda bütün ayrıntıları ve incelikleri düşünmekteyiz. Köpek oteli ile vermiş olduğumuz hizmet ev hayatıyla birebirdir. Zeminde ki döşemeden tutun da bahçedeki açık alan kulübesine kadar köpeğinizin rahat edebileceği her koşulu sunmaktayız. Tatilinizi, gezilerinizi gözünüzün arkada kalmamasını sağlıyoruz.

yasemincin3434

Kadın Mesaj Sayısı : 12
Ruh Halim : Köpek Eğitim Ve Pansiyon Hizmetlerinde Bir Numara Onayli10

- Similar topics